logo2 slajd3 slajd4 slajd5

Pana Józefa Jakimowicza otaczamy opieką hospicyjną od września 2014r.

Mimo ciężkiej choroby, pan Józef jest osobą pogodną, spokojną i cierpliwą.

Zawsze może liczyć na wsparcie żony. My wolontariusze hospicjum doświadczamy miłości i troski jaką wzajemnie ofiarowują sobie małżonkowie.

W dniu 28.06.2015r. Państwo Czesława i Józef Jakimowicz obchodzili piękną uroczystość 50 lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Ze względu na stan zdrowia pana Józefa msza święta, którą sprawował ks. Tomasz Cieciura z parafii NMP Matki Kościoła i pozostała część uroczystości odbywały się w domu solenizantów w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

Wolontariusze hospicjum mieli zaszczyt uczestniczyć w tej uroczystości.

Kapłan w kazaniu podkreślił, że jubileusz 50 lecia zawarcia małżeństwa, to świadectwo dla ludzi młodych, że trzeba się szanować, rozumieć i wspierać w każdej sytuacji życiowej. Ogromne wzruszenie widać było na twarzach małżonków w czasie odnowienia przysięgi małżeńskiej. Po zakończeniu mszy św. zebrani goście zasiedli przy stole do wspólnego obiadu i dalszego świętowania jubileuszu.

Z okazji Jubileuszu
Najserdeczniejsze Życzenia
Zdrowia, Szczęścia,
Wszystkiego co daje radość.

Składają

Wolontariusze Hospicjum Domowego